fbpx Transporto įmonių konsultavimas - Klovima

Transporto įmonių konsultavimas

1 valanda intensyvios praktiko-profesionalo konsultacijos gali padėti Jums savo versle „sutaupyti“ kelis metus ir žengti žingsnį į priekį. Naudokitės ne tik savo, bet ir mūsų patirtimi!

KLOVIMA specialistai gali suteikti Jums vertingų patarimų šiais klausimais:

Transporto įmonių steigimas

Visi atsakymai į  klausimus nuo A iki Z iš praktiko lūpų.

Darbo organizavimas transporto įmonėje

Kokie resursai reikalingi, kaip efektyviausiai organizuoti savo darbuotojų darbą, kaip maksimaliai efektyviai pateisinti klientų lūkesčius bei užtikrinti darbo efektyvumą bei pelningumą.

Finansinių srautų transporto įmonėje planavimas

Kaip paskirstyti išteklius, jog gauti maksimalią naudą? Kada verta taupyti, o kuomet geriau išleisti daugiau?

Konsultavimas renkantis ir diegiant apskaitos ir valdymo programas

Kokią apskaitos programą išsirinkti? kokios funkcijos ir pjūviai reikalingi sėkmingam transporto įmonįs valdymui? Kaip programą, geriausiai atitinkančią konkrečios transporto kompanijos poreikius?

Remonto kaštų optimizavimas

Transporto remontas ir priežiūra sudaro nemažą transporto įmonių kaštų dalį. Kaip savo lėšas panaudoti efektyviausiai, kada reikia taupyti, o kuomet vertėtų mokėti brangiau, bet gauti ilgalaikiškesnį sprendimą. Nepriklausoma patyrusių specialistų  nuomonė Jums padės lengviau apsispęsti ir taupyti remontui skirtas lėšas.

Draudimas

Ar Jūs esate tikri, kad Jūsų draudimas galioja apdraudžia nuo visų reikalingų  rizikų? Pasitaiko atvejų, kuomet įmonės sužino, jog  jų turimo draudimo apsauga tam tikrais atvejais negalioja,  per vėlai, t.y. kai įvykis jau įvyko. Nesidrauskite aklai – išklausykite profesionalų nuomonę.

KLOVIMA specialistai konsultacijos metu išsiaiškins Jūsų poreikį, patars, kaip Jums išsirinkti geriausiai Jūsų poreikį atitinkantį draudimą, suteiks žinių, į ką reikia atkreipti dėmesį sudarinėjant  daudimo sutartis ir duos kitų praktinių patarimų.

Susisiekite su mumis