fbpx Administracijos darbuotojų mokymai - Klovima

Administracijos darbuotojų mokymai

Sklandus administracijos darbuotojų darbas – ilgalaikės sėkmės garantas. KLOVIMA organizuoja mokymus transporto įmonių administracijos specialistams.

Efektyvus darbo organizavimas

Kaip geriau organizuotis darbą, tinkamai planuotis laiką? Mažos gudrybės gali būti itin vertingos Jūsų darbe ir duoti akivaizdžius rezultatus. KLOVIMA specialistai, turėdami ilgalaikę patirtį, parodys neatrastas Jūsų administracijos darbuotojų galimybes ir padės komandinį darbąorganizuoti dar efektyviau.

ADR konvencija

Aktualiausia informacija pavojingų krovinių pervežimo specialistams bei kitiems administracijos darbuotojams apie pavojingų krovinių gabenimą, ES galiojančias taisykles ir tam tikrų šalių ypatumus.

AETR konvencija

Europos šalių susitarimas dėl kelių transporto priemonių ekipažų, važinėjančių tarptautiniais maršrutais, darbo. Mokymai skirti transporto įmonių vadovams, transporto vadybininkams ir kitiems administracijos specialistams.

CMR konvencija

Ši Konvencija taikoma kelių transporto priemonėmis vežamo krovinio už užmokestį sutarčiai, kai krovinio siuntėjas ir gavėjas yra skirtingų šalių teritorijose ir kai bent viena iš jų yra Konvencijos narė. Mokymai skirti transporto įmonių vadovams, vadybininkams ir kitiems specialistams, tiesiogiai dalyvaujantiems krovinių pervežimo procesuose.

Darbo teisė

Mokymai personalo specialistams bei kitiems administracijos darbuotojams. Kokia yra naujo darbuotojo įdarbinimo tvarka, kokie reikalingi dokumentai, darbo sutarčių tipai, darbuotojų ir darbdavio teisės bei pareigos, darbuotojo atleidimo tvarka – visa tai ir dar daugiau mokymų metu sužinos mokymų dalyviai.