fbpx Apie mus - Klovima

Apie mus

UAB Klovima – tai viena iš kasmet sparčiai augančių ir pelningai dirbančių UAB Kamida Group įmonių. Įmonės istorija prasidėjo 2011 metais, kuomet UAB Klovima pradėjo teikti vilkikų ir puspriekabių nuomos paslaugas. Po kelių metų įmonės savininkui kilo idėja plėsti nuomos paslaugas ir žemės ūkio sektoriuje. Pirmąjį sezoną UAB „Klovima“ pradėjo su keletu žemės ūkio technikos vienetų. Ir jau sekantį sezoną įmonė pasitiko stipriai paaugusi ir pasiruošusi padėti ne tik ūkininkams, bet ir žemės ūkio bendrovėms. Taigi, nuo to laiko įmonė orientuojasi į žemės ūkio technikos nuomos, pardavimo ir papildomas paslaugas, leidžiančias ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms dirbti efektyviau ir paprasčiau. Kasdienio darbo, tobulėjimo ir orientacijos į klientą dėka, šiandien UAB „Klovima“ vardas puikiai žinomas visame žemės ūkio sektoriuje.

Mūsų konkurencinis pranašumas – lankstumas ir galimybė prisitaikyti prie individualių klientų poreikių

Orientuojamės ne į kiekybę, o į kokybę. Dialogo su klientais būdu pasiekiame geriausių rezultatų. Išklausę klientų lūkesčius, suteikiame kvalifikuotą informaciją ir pasiūlome tinkamiausią sprendimą. Tai užtikrina sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą.

Naudojame tik geriausiai pasaulyje vertinamą techniką
Kasmet plečiame ir naujiname savo žemės ūkio technikos parką
90% turimos žemės ūkio technikos yra ne senesnė kaip 3-5 metai
Norintiems atsinaujinti techniką, padedame parduoti senąją arba patys ją nuperkame

Vertybės

Įsiklausymas į kliento poreikius – mes visuomet įsigiliname į kiekvieno kliento situaciją, patariame ir pateikiame efektyviausią sprendimą. Esame lankstūs, todėl galime pasiūlyti sprendimus visiems klientams, turintiems skirtingus poreikius.

Bendradarbiavimas – siekiame, kad kiekvienas bendradarbiavimas būtų abipusiškai naudingas, todėl dirbame sąžiningai ir profesionaliai. Mums itin svarbu abipusis pasitikėjimas ir pelnytas klientų bei verslo partnerių įvertinimas, kuriuo galime didžiuotis.

Nuolatinis tobulėjimas – mums labai svarbu nuolatinis augimas, todėl investuojame į:

  • naują, išmanią techniką,
  • žmones ir modernius vadybinius sprendimus,
  • efektyvų procesų organizavimą, sukuriantį didesnę vertę klientui mažesniais kaštais.

KLOVIMA – SĖKMĖS FORMULĖ TAVO ŪKIUI!

Komanda

Tikime, kad sėkmingų įmonių istorijas kuria jose dirbantys žmonės. Mūsų stiprybė – vieninga, patyrusi ir iššūkius mėgstanti profesionalų komanda. Nors mūsų komanda nedidelė, tačiau puikiai pasiskirsčiusi atsakomybėmis, o tai lemia greitą ir sklandžią komunikaciją įmonėje. Komandoje turime visų reikalingų sričių specialistus, kurie puikiai išmano technikos priežiūrą, žemės ūkio darbus, auginamas kultūras, jų priežiūrą bei nuėmimo specifiką, tai leidžia įsigilinti į kliento poreikius ir pasiūlyti optimaliausią sprendimo būdą.

Sezono metu prie mūsų komandos prisijungia lojalūs ir didelę patirtį sukaupę kombainų operatoriai. Kasmet į laukus išleidžiame ne mažiau kaip 15 kombainų su operatoriais, kurie per sezoną aptarnauja daugiau nei 15000 ha.